راهنمای بازیابی رمز عبور پورتال و شماره دانشجویی و اصلاح شماره همراه دانش‌آموختگان دانشگاه فردوسی مشهد

به منظور بازیابی رمز عبور پورتال به سامانه پورتال پویا به آدرس pooya.um.ac.ir مراجعه نمایید و مشابه با شکل زیر، بر روی گزینه «فراموشی رمز عبور» کلیک نمایید.

2.png

با انتخاب گزینه «فراموشی رمز عبور»، صفحه‌ای مشابه شکل زیر برای شما باز می‌شود. در این صفحه لازم است تا شماره دانشجویی خود را به عنوان شناسه کاربری و سایر اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد نمایید. در صورتی که اطلاعات وارد شده توسط شما با اطلاعات ثبت شده در سامانه‌های دانشگاه تطبیق داشته باشد، رمز عبور موقت پورتال برای شماره همراه شما پیامک خواهد شد.

3.png

همچنین در صورت فراموشی شماره دانشجویی، با انتخاب گزینه «فراموشی شماره دانشجویی» می­توانید برای بازیابی شماره دانشجویی خود اقدام نمایید. در این صورت فرمی مشابه شکل زیر نمایش داده می‌شود که با وارد کردن اطلاعات خود می‌توانید شماره دانشجویی خود را دریافت نمایید.

4.png

** توجه **

در صورتی که کد ملی و یا شماره همراه ثبت شده برای شما در سامانه‌های دانشگاه با اطلاعاتی که توسط شما وارد شده‌اند، تطبیق نداشته باشند، فرآیند بازیابی رمز عبور پورتال و یا بازیابی شماره دانشجویی ناموفق خواهد بود. در این صورت لازم است تا شخصاً در ساعات اداری با مرکز فاوای دانشگاه فردوسی مشهد با شماره 38803030-051 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مربوطه راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند.